Centrala

METRONA POLSKA

Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o.

ul. Taborowa 4
02-699 Warszawa

Polska


zarejestrowana w Sądzie Rejonowym

dla m. st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy

KRS 0000096312
Regon nr: 010446389
Nr Identyfikacyjny VAT: 951-00-24-429
Kapitał zakładowy: 13.526.500,00 zł
Konto bankowe:

ING Bank Śląski S.A. Warszawa
58105010251000002306011764

 

 +48 22 644 99 01

+48 22 641 70 96

+48 22 643 83 04

Fax:          +48 22 641 98 39


Dział marketingu: marketing@metrona.pl

Dział rozliczeń: rozliczenia@metrona.pl

Dział montażu: montaz@metrona.pl



Oddział Białystok: bialystok@metrona.pl

Oddział Katowice: katowice@metrona.pl

Oddział Kielce: kielce@metrona.pl

Oddział Kraków: krakow@metrona.pl

Oddział Lublin: lublin@metrona.pl

Oddział Olsztyn: olsztyn@metrona.pl


    Oddział Opole: opole@metrona.pl

    Oddział Poznań: poznan@metrona.pl

    Oddział Szczecin: szczecin@metrona.pl

    Oddział Toruń: torun@metrona.pl

    Oddział Wałbrzych: walbrzych@metrona.pl

    Oddział Wrocław: wroclaw@metrona.pl


Ladevorgang läuft...

Telefony:

Home  > Kontakt

 

 

 

Oddziały i przedstawiciele:

KONTAKT

METRONA POLSKA - polityka ochrony prywatności i prawa autorskie

 Strona główna | Ochrona danych | Oddziały | Kontakt


Ponad 20  lat  doświadczenia w rozliczaniu kosztów ciepła i wody