Strona główna | Ochrona danych | Oddziały | Kontakt


Ponad 25  lat  doświadczenia w rozliczaniu kosztów ciepła i wody   

TELMETRICplus  jest dwuczujnikowym elektronicznym podzielnikiem kosztów ogrzewania, który dzięki swojej konstrukcji i oprogramowaniu precyzyjnie i dokładnie rozlicza koszty ogrzewania budynku, w którym został zamontowany. Jest to już kolejna generacja podzielników elektronicznych w ofercie Metrony Polska. Podzielnik odczytywany jest w mieszkaniu użytkownika, ale sam odczyt jest w pełni elektroniczny: dane zarejestrowane przez podzielnik przekazywane są do urządzenia odczytowego samoczynnie, bez jakiejkolwiek możliwości ingerencji w treść przekazywanego komunikatu.


Podzielniki wyposażone są w skuteczne zabezpieczenia przed manipulacją.

W trakcie montażu stosowane są procedury i materiały montażowe, które również stanowią skuteczne zabezpieczenie przed ewentualnymi próbami niedozwolonego wpływania na wskazania podzielników. Dzięki temu rozliczenia sporządzone na podstawie wskazań podzielników TELMETRICplus są dokładne i wiarygodne.


Podzielniki występują w dwóch wersjach konstrukcyjnych, z których jedna przeznaczona jest do montażu w miejsce podzielników kapilarnych OPTRONIC. W trakcie montażu takich podzielników wykorzystywana jest cześć tylna demontowanych podzielników OPTRONIC. Dzięki temu montaż podzielników jest szybki, bezbłędny i estetyczny (na grzejnikach brak jest jakichkolwiek widocznych śladów po montażu podzielników OPTRONIC).


Podzielniki występują również w wersji radiowej  -  po ich doposażeniu w moduł radiowy występują pod nazwą TELMETRICstar.PROSPEKT ODCZYTY MDE

TELMETRICplus
FAQ Kontakt

Jeżeli mają Państwo pytania lub sugestie odnośnie naszych produktów lub usług prosimy o kontakt z nami:


Dział marketingu:

marketing@metrona.pl


Dział rozliczeń:

rozliczenia@metrona.pl


Dział montażu:

montaz@metrona.pl +48 22 644 99 01

+48 22 641 70 96

+48 22 643 83 04

Telefony:

Home  > Produkty  > Podzielniki >Telmetric plus

telmetric-plus-metrona.jpg